Yandex Browser

Son Sürüm

Hızlı ve pratik bir internet tarayıcı arayan Android cihaz sahipleri, Yandex.Browser’ı kesinlikle denemeliler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 224
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yandex Web Tarayıcı Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı olan Yandex.Browser, en iyi alternatif internet tarayıcılardan birisi. Hatta alternatif olmaktan kısa sürede çıkıp ciddi olarak diğer tarayıcılara rakip oldu. Android cihazlar için Yandex tarafından geliştirilen Yandex.Browser isimli bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz Yandex Browser tarayıcısı, Google Chrome tarayıcısının alt yapısını kullandığı için oldukça hızlı bir tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Google Chrome kullanıcıları Yandex Browser kullanmakta hiçbir sıkıntı çekmiyor. Çünkü menüleri ve ayarları da benzerlik göstermektedir.

Bir Tarayıcıdan Fazlası

Android cihazlarınızda kullandığınız Google arama motorunda olduğu gibi Yandex’inde mail, harita, haber v.b. hizmetleri var ve bu hizmetlere Yandex Browser üzerinden kolayca erişebiliyorsunuz. Yandex Haber, Yandex Video, Yandex Harita, Yandex Mail gibi bir çok servise direk tarayıcı üzerinden erişmem mümkün.

Yandex tarafından özellikle Türkiye’ye özel bir çok hizmet sunulmakta. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarına özel tarayıcılarda geliştirilmiş durumda. Android cihazlarınızın yanı sıra Windows ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlarınızda da bu tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden bu kulüplerin taraftarları kendi tarayıcılarını indirerek kulüplerine destek olabilirler.

Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

Android cihazlarınızda kullanacağınız bu web tarayıcı; dil çeviri desteği, Turbo özelliği, arkaplan kullanma imkanı, eşitleyerek diğer cihazlarda da sık kullanılan ve favori sitelerine erişme imkanı ve çok daha fazlası Yandex Browser ile sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.