Yandex Browser

Son Sürüm

Hızlı ve pratik bir internet tarayıcı arayan iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet sahipleri, Yandex.Browser’ı kesinlikle denemeliler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 63.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 372
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yandex Tarayıcı Uygulaması

5/5, Toplam: 2 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Yandex.Browser uygulaması ücretsiz bir web tarayıcı uygulamasıdır. internette gezinmek için hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı olan Yandex.Browser, en iyi internet tarayıcılardan birisi. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz için Yandex tarafından geliştirilen Yandex.Browser isimli bu tarayıcı hem sade arayüzü hemde hızlı internet deneyimi sunması ile ön plana çıkıyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz Yandex Browser tarayıcısı, Google Chrome tarayıcısının alt yapısını kullandığı için oldukça hızlı bir tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Google Chrome kullanıcıları Yandex Browser kullanmakta hiçbir sıkıntı çekmiyor. Çünkü menüleri ve ayarları da benzerlik göstermektedir.

Bir Tarayıcıdan Fazlası

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullandığınız Google arama motorunda olduğu gibi Yandex’inde mail, harita, haber v.b. hizmetleri var ve bu hizmetlere Yandex Browser üzerinden kolayca erişebiliyorsunuz. Yandex Haber, Yandex Video, Yandex Harita, Yandex Mail gibi bir çok servise direk tarayıcı üzerinden erişmem mümkün.

Yandex tarafından özellikle Türkiye’ye özel bir çok hizmet sunulmakta. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarına özel tarayıcılarda geliştirilmiş durumda. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizin yanı sıra Windows ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlarınızda da bu tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden bu kulüplerin taraftarları kendi tarayıcılarını indirerek kulüplerine destek olabilirler.

Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu web tarayıcı; dil çeviri desteği, Turbo özelliği, arkaplan kullanma imkanı, eşitleyerek diğer cihazlarda da sık kullanılan ve favori sitelerine erişme imkanı ve çok daha fazlası Yandex Browser ile sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Browser Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.