Yandex.Disk

Son Sürüm

Android için Yandex.Disk uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizden verilerinizi çevrimiçi yedekleyebilir ve arkadaşlarınız ile dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 174
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Bulut Depolama Uygulaması

Son yıllarda sayısı hızla artan bulut depolama servisleri yanınızda bilgisayar ya da harici diskler taşımanıza gerek kalmadan tüm verileri depolamanızı ve dilediğiniz ortamda indirmenizi sağlıyor. Bu hizmet kapsamında kullanıcılara sunulan Yandex.Disk, gelişmiş özellikleri ve ücretsiz kullanım seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Mail ve Chat gibi uygulamalarından sonra Android platformu için geliştirilen Yandex.Disk ile nerede olursanız olun dosyalarınıza ulaşabileceksiniz.

Yandex Depolama Servisi

Bilgisayarlardan sonra mobil platformlarda da kullanılmaya başlanan Yandex.Disk, Android kullanıcılarının dosya ve dökümanlarını Disk üzerine yüklemesini ve dilediği anda indirmesini sağlıyor. Üstelik cihaz ile senkronize olması durumunda belirlediğiniz verileri yine Disk üzerine yedekleyebilirsiniz.

Uygulamayı aygıtınıza indirdikten sonra yeni Yandex hesabı oluşturabilir ya da mevcut Yandex hesabınızı kullanarak Yandex.Disk hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yandex.Disk üzerinde dosyalarını için yeni klasörler oluşturabilir ve bulut depolamaya yüklediğiniz dosyaları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Üstelik yeni sürümle birlikte disk alanınız azaldığında bildirim alabilir ve alanınızı daha iyi şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Disk Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Disk İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.