Yandex.Disk

1.46

Yandex.Disk uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde online dosya depolamak, depoladığınız verilere başka cihazlardan erişmek ve dosya paylaşmak artık çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi İOS 7.0 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 234
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad için Yandex Dosya Depolama Uygulaması

Günümüzde dosya depolamak amacıyla kullandığımız harici diskler ve sabit diskler, kimi zaman ihtiyaçları karşılamazken kimi zaman taşınma zorluğu nedeniyle yeterince kullanışlı olamıyor. Son birkaç yıllık süreçte pek çok firma tarafından sunulan bulut depolama hizmeti, dosya ve dökümanların hizmet aldığınız firma sunucularında güvenle barındırılmasını ve dilediğiniz ortama aktarılmasını sağlıyor.

Daha Fazla Depolama Alanı

Bulut depolama hizmeti sunan servislerden birisi olan Yandex.Disk, bilgisayarlardan sonra şimdide mobil platformlarda kullanılmaya başlandı. Android versiyonu büyük beğeni toplayan ve iOS içinde kullanıma sunulan Yandex.Disk uygulaması ile dilediğiniz ortamda dosyalarınızı depolama alanına yükleyebilir ya da aygıtınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yandex.Disk hizmetini kullanmaya başladığınızda size sunulan 3 GB’lık depolama alanı yanında bilgisayarda aynı hizmeti kullanmanız durumunda 3 GB’lık alan daha sunuluyor. Toplamda kullanım boyutuna göre 10 GB’a kadar ücretsiz sunulan depolama hizmeti sayesinde verilerinizi istediğiniz her ortamda mobil cihazınızdan kontrol edebilir, dilediğiniz kişilerle paylaşabilir ya da diğer aygıtlarınız ile senkronize edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Disk Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Disk İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.