Yandex Disk Nedir? Yandex Disk Ne İşe Yarar?

Yandex’in bulut depolama çözümü olan Yandex Disk servisi sayesinde bilgisayar ve mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz 10 GB’lık ücretsiz bir depolama alanına sahip olabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Disk – Bulut Depolama

Türkiye pazarında diğer pazarlarda kullandığı tüm servisleri hızla kullanıcılara sunan Yandex, Mail, Harita, Web Araçları gibi çalışmalardan sonra son dönemde popülerliği giderek artan Bulut Depolama hizmetini de kullanıcılara sundu. Yandex Disk adı altında sunulan hizmet 10 GB depolama alanı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Aşağıda Yandex Disk hakkında daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Disk Nedir?

Yandex Disk, bugün giderek daha popüler hale gelmeye başlayan bulut depolama hizmetlerinden birisidir. Yandex Disk ile tüm cihazlarınızı senkronize edebilir ve dosya yükleyerek internet ortamında paylaşıma açabilirsiniz. Bir anlamda yedekleme servisi olarak da kullanabileceğiniz Yandex Disk ile bilgisayarınızda olan tüm dosyaları hızlı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Yandex.Disk windows

Yandex Disk Ne İşe Yarar?

Yandex’e kayıt olan her kullanıcıya sunulan Yandex Disk, ücretli ya da ücretsiz tüm dosya paylaşım servisleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ayrıca oldukça güvenilir altyapısı ile dosyalarınız güvenli bir şekilde saklanırken paylaşacağınız linkler uzun süreler boyunca bozulmadan kullanılabiliyor. Üstelik yalnızca Windows değil tüm platformlarda bu hizmeti ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yandex.Disk windows 2

Yandex Disk İndirin

Yandex.Disk - Android
Android için Bulut Depolama Uygulaması
Yandex.Disk - iOS
(iOS) iPhone ve iPad için Yandex Dosya Depolama Uygulaması
Yandex.Disk - Windows Phone
Windows Phone için Yandex Bulut Depolama Uygulaması
Yandex.Disk
PC İçin Yandex Bulut Depolama Servisi
Yandex.Disk - Mac
Mac İçin Yandex Bulut Depolama Servisi
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex Disk Nedir? Yandex Disk Ne İşe Yarar?” İçin 2 Cevap

  1. bana virüssüz program lazım ve bunu indirince 10gb lik depolama alnına sahip oluyorsunuz derken bilgisayarın oyun indirme gücü mü artıyor açıklar mısınız(alay değildir gerçek soruyorum).

    1. yandex disk bulut depolama alanıdır. yani sizin bilgisayarınız ile hiçbir ilişkisi yok. Tıpkı mailler gibi. Nasıl ki hotmail hesabınızdaki maillerin bilgisayarınız ile ilgisi yok bu da onun gibi. Yandex disk e kaydettiğiniz herşey yandex hesabınızda kayıtlıdır.

Yandex Disk Nedir? Yandex Disk Ne İşe Yarar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.