Yandex E-Mail Açma ve Kaydolma (Resimli Anlatım)

Arama motoru devi Yandex’in ücretsiz olarak sunduğu e-posta servisi Yandex Mail üzerinden kendinize hesap açmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Mail Hesabı Oluşturma

Yandex tarafından sunulan hizmetlerden birisi olan Yandex Mail, diğer Yandex uygulamaları ile senkronize bir biçimde çalışan gelişmiş Mail uygulamasıdır. Basit ve sade bir arayüze sahip olan Yandex Mail, e-postaların sunumu ve kontrolü açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. Yandex Mail üzerinde e-mail adresinizi diğer servisler ile senkronize edebilir ya da Mail servisinin diğer avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mail hesabı oluşturmak için öncelikle Yandex Mail sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. İlgili sayfaya girmek için tıklayın. Açılan sayfada sol üst köşede yer alan Yeni Hesap Oluştur butonuna basın ve yeni Mail oluşturmak için gerekli adımlara geçin.

yandex mail hesap açma 1

Açılan ekran, aşağıda ki görselde de görebileceğiniz gibi bir sayfayla sizi karşılayacak. Burada Ad- Soyad ve Rumuz bilgilerinizi girin. Yine aynı şekilde güvenliğe yönelik bazı bilgileri doldurmanız gerekecek. Şifre, güvenlik sorusu ve yanıtı, alternatif e-posta ve cep telefonuyla birlikte güvenlik kodunu girdikten sonra Kaydol butonuna basarak kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

yandex mail hesap açma 2

Yandex Mail Mobil İndirin

Yandex.Mail - iOS
(iOS) iPhone ve iPad İçin Yandex E-Posta Uygulaması
Yandex.Mail - Android
Android İçin Yandex E-Posta Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex E-Mail Açma ve Kaydolma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.