Yandex Geçmişi Silme (Resimli Anlatım)

Yandex tarayıcınızda başkalarının girdiğiniz siteleri görmesini istemiyorsanız tarayıcı geçmişini silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Tarayıcı Geçmişi Temizleme

Yandex, diğer web tarayıcılarında olduğu gibi ziyaret ettiğiniz sayfaları ve indirdiğiniz dosyaları “Ziyaret Edilen Sayfa Geçmişi” ve “İndirilen Dosya Geçmişi” altında saklamaktadır. Bu sayede daha önce ziyaret ettiğiniz sayfalara kolaylıkla ulaşabilir ya da indirdiğiniz dosyaları takip edebilirsiniz. Ancak ortak kullanıma açık bir bilgisayarı kullanıyorsanız geçmiş bilgilerini silmek sizin için önemli olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Ziyaret Edilen Sayfa Geçmişi Silme

Ziyaret ettiğiniz sayfa geçmişini görüntülemek için Menü butonuna bastıktan sonra “Ayarlar“a tıklayın. İkinci bir adımda Tablo > Son Kapatılan > Tüm Geçmiş öğesine gidin ve geçmiş verileri görüntüleyin. Ayrıca Windows üzerinde Ctrl + H kısayolunu kullanarak tarayıcı geçmişine ulaşabilirsiniz.

tarama-temizle

Tarayıcı geçmişini silmek istiyorsanız Menü butonuna bastıktan sonra Diğer > Geçmişi Temizle yolunu izleyin. Açılan pencerede “Tarama Verilerini Temizle” başlığına tıklayın ve hangi dönemin silinmesini istiyorsanız seçip Tarama Verilerini Temizle butonuna basın.

yandex-geçmişi-silme-2

İndirilen dosya geçmişine ulaşmak istiyorsanız Windows üzerinde Ctrl + J kısayolunu kullanarak indirme geçmişine ulaşabilir ya da Geçmişi Temizle yolunu kullanarak İndirme Geçmişini silebilirsiniz.

Yandex Browser İndirin;

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı
Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex Geçmişi Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.