Yandex Görsel Favorileri Kaldırma ve Değiştirme (Resimli Anlatım)

Yandex tarayıcınız üzerindeki favorileri düzenlemek, kaldırmak ve yeni favoriler eklemek istiyorsanız anlattıklarımızı uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Görsel Favorileri Değiştirme – Kaldırma

Yandex Browser üzerinde sunulan, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer’daki favorilere benzer şekilde tek tık ile internet sitelerini ziyaret etmenizi sağlayan bu araçları çok hızlı ve basit bir şekilde değiştirebilir ya da tamamen silebilirsiniz. Sık ziyaret ettiğiniz siteleri yapılandıran Yandex aynı zamanda Görsel Favorilere dilediğiniz internet sitesini eklemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Görsel Favoriler Nasıl Kaldırılır?

Tarayıcınızı yeniden başlattığınızda ya da tarayıcı üzerinde yeni bir sekme açtığınızda Yandex Arama kutusuyla birlikte mini sık ziyaret edilen sayfaları görebilirsiniz. Bu bölümde bulunan görsel favoriler en sık ziyaret ettiğiniz sayfaları içerirken, ziyaret sayınıza göre otomatik olarak yer değiştirebilir. Görsel favorileri sabitlemek için toplu iğne olarak görülen işarete tıklayabilir ya da favoriler üzerine gelerek diğer düzenleme seçeneklerine göz atabilirsiniz.

yandex favoriler

Yukarıda yer alan görselde de görebileceğiniz gibi Youtube görselinin üzerine gelindiğinde mause ile sağ tıklayın. Açılan seçenekler arasında “Kaldır” seçeneğine tıklarsanız favorilerden kaldırılır, eğer siz sabitlememişseniz otomatik favoriler arasında gözüküyorsa “Kaldır” seçeneğinin yerine “Sabitle” seçeneğini görürsünüz. Açılan seçenekler arasında “Sil” seçeneğine tıklarsanız favoriyi siler, “Ayarlar” seçeneğine de tıklarsanız bütün favoriler üzerinde silmek için X işareti ve sabitlemek için de toplu iğne işareti belirir.

Ayrıca isterseniz fare ile favorileri sürükleyerek yer değiştirebilirsiniz. Yine favorilerin olduğu sayfanın sağ alt köşesinde “Ekle” seçeneğine tıklayarak yeni favorilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Yandex Browser İndirin;

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı
Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex Görsel Favorileri Kaldırma ve Değiştirme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.