Yandex.Mail

Son Sürüm

Yandex.Mail isimli Yandex e-posta servisini Android cihazlarınızda ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 528
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yandex E-Posta Uygulaması

1/5, Toplam: 1 kişi

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan, arama motorundan sonra Rusya’da geçerli olan pek çok servisini devreye alan Yandex, Android kullanıcıları için e-posta servisiyle birlikte depolama uygulamasını kullanıma sundu. Yandex.Mail uygulaması ile mobil cihazınızda Yandex e-posta hesabınızı takip edebilir ya da sohbet ve disk özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Mail, Sohbet ve Disk Bir Arada

Hali hazırda Android cihazlarda bulunan mevcut e-posta hizmetiyle belli oranda mail takibi yapabilseniz de Yandex tarafından sunulan özel servislerden faydalanılamıyor. Yandex, bu durumu göz önünde bulundurarak geliştirdiği Yandex.Mail uygulaması ile e-posta, sohbet ve disk servislerini bir arada sunuyor.

Yandex.Mail ile e-posta gönderip alabilir, dosya gönderim işlemlerini yapabilir ya da otomatik olarak tüm hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Yine uygulama kapsamında sunulan Yandex.Maps servisi ile konum bildirimi gibi işlemler yapılabiliyor. Oldukça gelişmiş bir uygulama olan Yandex.Mail, mailler arasında grup oluşturabilme, sohbet etme ve disk servisi ile senkronize şekilde çalışabilme özelliklerine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Mail Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Mail İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.