Yandex.Mail

Son Sürüm

Yandex.Mail servisi iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve alternatif e-posta servislerinden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Apple iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 305
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Yandex E-Posta Uygulaması

Bilgisayarlardan sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlanan Yandex servisleri, Android işletim sistemiyle birlikte iOS içeren cihazlara da sunuldu. Android işletim sisteminde kullanılan Yandex.Mail servisine benzer özellikler taşıyan iOS uygulaması, e-posta, sohbet ve disk hizmetlerine uygulama aracılığıyla ulaşmanızı sağlıyor. Yandex.Mail uygulaması ile e-postalarınızı kontrol edebilir ücretsiz sunulan tüm hizmetlere erişebilirsiniz.

Disk, E-Posta ve Sohbet Uygulamaları

Yandex tarafından geliştirilen bu küçük uygulama, bilgisayar üzerinde yapabildiğiniz tüm işlemleri iOS işletim sistemli aygıtınız üzerinde yapmanızı sağlıyor. Yandex.Mail uygulaması ile e-posta hesaplarınız dışında mevcut Yandex servislerinin tamamını kullanabilirsiniz. Üstelik e-postalar üzerinde dilerseniz uygulama aracılığıyla trafiği farklı bir adrese yönlendirebilirsiniz.

Yandex.Mail uygulamasını yüklemeniz durumunda 2GB’a kadar dosya gönderip alabilir, Yandex.Maps servisini e-posta hesabınızla birlikte kullanabilir, konum bildirimleri yapabilirsiniz. Yine uygulama üzerinde e-posta ve mesajlar arasında arama yapabilir, oluşturduğunuz gruplara mesaj gönderebilir ya da Yandex.Chat IM uygulaması ile Mail uygulamasının senkronize olmasını sağlayabilirsiniz. Sizde Yandex servislerini kullanıyor ve bunu mobil platforma taşımayı düşünüyorsanız Yandex.Mail uygulamasına göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Mail Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yandex.Mail İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.