Yandex Mail’de İstenmeyen E-Postaları Engelleme (Resimli Anlatım)

Yandex Mail hesabınıza gelen istenmeyen e-postaları engellemek ve bu e-postalarını bir daha mail hesabınıza düşmemesini sağlamak için aşağıdaki adımları uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan, arama motoruyla birlikte Mail, Harita gibi pek çok servisi aynı anda sunan Yandex, oldukça başarılı bir uygulama olan Yandex Mail ile kullanıcılarını memnun ediyor. Kurulduğu andan itibaren istenmeyen e-postaları engelleme konusunda oldukça başarılı işler çıkaran Yandex, belirlenen tüm kaynaklarda gelen e-postaları engelleyebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz:

Yandex Mail’de İstenmeyen E-Postalar Nasıl Engellenir?

Yandex Mail üzerinde istenmeyen mailleri engellemek için ilk olarak hesabınızda oturum açın ve gelen kutusunda görmek istemediğiniz e-postaya girin. Açılan ekranda üst bölümde yer alan posta bölümünün altında E-Posta Yaz, Yenile gibi menülerin içinde bulunan Abonelikten Ayrıl seçeneğine tıklayın. Bu işlem sonucunda sizi rahatsız etmesini istemediğiniz e-postaları engelleyebilirsiniz.

yandex-mail-istenmeyen-e-posta-engelleme

Kullanıcılar açısından gelişmiş seçeneklere sahip olmasına karşın yeni sunucu ya da adresler ile sizi rahatsız eden e-postaları engellemek için mail adresinizi her ortamda paylaşmamanızı ve mümkün olduğunca iş, eğitim ve alışveriş gibi konular için farklı e-posta hesaplarına sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

Yandex Tarayıcı İndirin

Yandex Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı
Yandex.Browser - Android
Android için Yandex İnternet Tarayıcı Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex Mail’de İstenmeyen E-Postaları Engelleme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.