Yandex’de Google Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)

Yandex internet tarayıcınızda ana sayfanızın Google olmasını istiyorsanız, ana sayfanız için varsayılan arama motorunu Google olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Ana Sayfa Değiştirme

Türk pazarına hızlı bir giriş yapan ve son bir yıllık süreçte en çok kullanılan Arama Motorları arasında girmeyi başaran Yandex, Google Chrome ile benzer bir şekilde Chromium altyapısına sahip olan yeni tarayıcısını kullanıcılara sundu. Hız ve performans konusunda Google Chrome ile yarışacak düzeyde olan tarayıcı, Google Chrome’dan farklı olarak başlangıç ekranında Yandex’e ait verileri, haberleri, hava durumu gibi farklı sekmeleri göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer tarayıcılarda olduğu gibi Yandex Browser üzerinde de başlangıç sayfanızı dilediğiniz web sitesi ile değiştirebilirsiniz. Üstelik açılış sayfanızla birlikte en sık kullanılan – ziyaret edilen sayfaları da görmeye devam edebilirsiniz.

yandex browser açılış

Yandex’de Google’ı Ana Sayfa Yapmak

Kurulum sonrasında Yandex, açılış ekranında en sık ziyaret edilen sayfaları ya da son ziyaret edilen siteleri tablo halinde göstermektedir. Eğer açılış sayfanızı Google olarak ayarlamak istiyorsanız sağ üst köşede yer alan “Ayarlar” simgesine tıklayın ve sırasıyla Ayarlar > Başlangıç yolunu izleyerek açılan sayfanızı değiştirin. Açılan pencerede var olan Yandex uzantısını silerek www.google.com.tr yazmanız yeterli olacaktır.

yandex-anasayfa-yapma

Yandex İndirin

Fenerbahçe Yandex.Browser
Fenerbahçe Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Galatasaray Yandex.Browser
Galatasaray Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Beşiktaş Yandex.Browser
Beşiktaş Temalı Yandex İnternet Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yandex’de Google Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.