Yasaklı Sitelere Girmek İçin Güvenli Bir Çözüm: Rocket VPN İnceleme

Mobil cihazlarınızda güvenli bir şekilde hem internette gezinebileceğiniz hemde yasaklanmış sitelere girebileceğiniz bir VPN uygulaması arıyorsanız Rocket VPN’yi deneyin. Neden mi? Cevap yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Engellenmiş Sitelere Güvenle Girmek Mümkün mü?

İnternetteki gizlilik sadece efsanedir. İnanmak zor olabilir ama gerçek şu ki internet üzerinden tarama yaparken güvenli değilsiniz. Bir dizi davetsiz misafir şebekenizi sürekli olarak izlemekte ve hayati bilgilerinizi çalmaya çalışmaktadır. VPN bu soruna idealist bir çözüm olabilir. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar için VPN sayısı mevcut olsa da mobil cihazınız için daha iyi bir VPN seçmek zor olabilir. Rocket VPN isimli uygulama mobil internet’e güvenli bir şekilde erişmek istediğinizde harika bir seçim olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rocket VPN kullanıcılar için çarpıcı mobil VPN uygulamalardan biridir. Hem Android hem de iOS cihaz kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Sansürü kolaylıkla atlayabilir ve herhangi bir güçlük çekmeden herhangi bir web sitesinden geçebilirsiniz. Bir kullanıcı olarak mobil internetinize erişmek için farklı coğrafi yerler seçebilirsiniz. En iyi yanı kimliğinizin tamamen anonim kalmasıdır. Mobil veri operatörünüz bile etkinliğinizi takip edemez.

Rocket VPN Uygulamasının Öne Çıkan Özellikleri

Rocket VPN uygulaması diğer mobil uygulamalarda bulunması zor olan bir dizi özel özellik ile birleştirilmiştir. Bunlar şöyle;

1 – Hızlı Bağlantı; Bağlantınızın hızı tarafınızca seçilen yere bağlı olsa da Rocket VPN sunucuları diğer VPN mobil uygulamalarıyla karşılaştırıldığında daha hızlı bağlanır. Hızla pazarlık etmeden videoları izleyebilir ve internette dolaşabilirsiniz.

2 – Güvenilir Güvenli Sunucular; Dünyadaki 10 değişik ülkedeki sunucularına sahiptir. İngiltere, ABD, Almanya, İsveç, Japonya, Hollanda, Singapur v.b. sunucuları bulunan bazı ülkelerdir. Güvenilir sunucuları ile sıfır kesinti yaşayabilirsiniz.

3 – Sansürün Atlanması; Engellenmiş web sitelerine diğer ülkelerin sunucularına bağlanarak kolayca erişebilirsiniz. Ülkenizde bulunmayan videoları izleyerek kendinizi eğlendirebilirsiniz.

4 – Gizlilik; İnternet’te gezinirken IP adresinizin gizli kalması. Dahası mobil cihazlarınızda depolanan veriler herhangi bir maliyetle ödün verilmemiştir. Tarama oturumları iyi şifreli ve davetsiz misafirlerden tamamen güvence altına alındı. Biriniz cihazınızın güvenliğini tehlikeye atmadan genel Wi-Fi şebekesine bağlanabilir.

5 – Çoklu Platform ve Cihaz Desteği; Rocket VPN uygulaması Android’de olduğu gibi iOS cihazlarında da çalışır. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde de kolayca çalışabilir.

6 – Uygulama Başlatıcı; Giriş ekranında “Add Launcher (Başlatma Ekranı Ekle)” özelliği güvenli bir VPN ağı üzerinden üçüncü taraf uygulamaları çalıştırmanıza izin verir.

Rocket VPN Kurulum

Yapmanız gereken tek şey cihazınıza Rocket VPN uygulaması indirip yüklemek ve herhangi bir güçlük çekmeden kullanmaya başlamaktır.

1 – Cihazınızda Rocket VPN uygulamasını açın. Güvenli VPN sunucusuna bağlanmak için “Connect (Bağlan)” butonuna basın.

2 – “OK (Tamam)” basın ve VPN istemcisinin mobil cihazınızda kurulumunu sağlayın.

3 – Başlangıçta ABD sunucusuna bağlanırsınız. “Change Location (Konum Değiştir)” seçeneğine dokunarak konumunuzu değiştirebilirsiniz.

4 – Hatta güvenli Rocket TarayıcıSI’ndaki bir URL’yi aramanıza izin verir. Eski tarama geçmişini kontrol edebilir ve sık kullanılanları ayarlayabilirsiniz.

5 – Mobil uygulamalarınızı VPN sunucularında açarak birilerinin casusluk yapmasını önleyebilirsiniz. Üçüncü taraf bir uygulama eklemek ve sunucularına açmak için “Add Launcher (Başlatma Ekranı Ekle) seçeneğine basın.

Rocket VPN Video

Fiyatlandırma

Başlangıçta ücretsiz olarak her ayda 250 MB bant genişliği kullanabilirsiniz. Daha yüksek bant genişliği gereksinimleriniz varsa sınırsız hale yükseltebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri mevcut.

Artıları

  • Çoklu platform ve Çoklu cihaz desteği.
  • Üçüncü taraf uygulamalarına sunucularından erişebilirsiniz.
  • Fiyatlandırma uygun.

Eksileri

  • Windows 10 için bir uygulama veya yazılım şimdilik yok.
Rocket VPN - Android
Android İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması
Rocket VPN - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin VPN Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yasaklı Sitelere Girmek İçin Güvenli Bir Çözüm: Rocket VPN İnceleme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.