Yazarlar Gazeteler Haberler Prodigium

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde onlarca gazete, haber sitesi ve yazarları bir arada bulacağınız bir haber ve gazete uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Haber Uygulaması

Yazarlar Gazeteler Haberler Prodigium uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir gazete uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi bu uygulama ile gazeteleri okuyabilir ve sevdiğiniz yazarları takip edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bu uygulama sayesinde artık gazete bayilerini gitmenize, yanınızda gazete taşımanıza gerek yok.

Uygulama, sizlere birden fazla haber kaynağına, gazeteye ve yazara tek bir noktadan ulaşma imkanın tanıyor. Böylece her gazete ve haber kaynağı için ayrı ayrı uygulama indirmenize gerek yok. ntvmsnbc.com, EnSonHaber.com, Haberler.com, Haber Türk, Sözcü, Hürriyet, Radikal, Milliyet, Zaman, Cumhuriyet, Takvim, Sabah, AMK, Fanatik, Fotomaç, Star, A Haber, Bugün, CNNTürk, Türkiye Gazetesi BBCTürkçe, ShiftDelete.net, Tübitak, DonanimHaber.com gibi haber kaynaklarını ve gazeteleri bulabileceğiniz güzel bir uygulama.

Her kategorideki haberi bir araya getiren bu uygulama ayrıca Ertuğrul Özkök, Yılmaz Özdil, Hıncal Uluç, Emre Kongar, Can Dündar, Yılmaz Özdil, Bekir Coşkun, Ergün Diler, Altan Tanrıkulu, Rıdvan Dilmen, Erman Toroğlu, Metin Tekin, Mehmet Barlas, Engin Ardıç, Haşmet Babaoğlu, Ayşe Arman, Fatih Çekirge gibi takip edebileceğiniz yazarlar da bulunmakta. Uygulamanın sonra oku özelliği de mevcut. Böylece internet olmadığı zamanlarda da okuma imkanınız var.

Uygulama Türk bir uygulama geliştiricisi Gürhan Yerlikaya tarafından hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazarlar Gazeteler Haberler Prodigium Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yazarlar Gazeteler Haberler Prodigium İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.