Yemek Tarifleri

Son Sürüm

Yemek Tarifleri uygulaması birbirinden güzel yemek tariflerinin yanı sıra diyet yapanlar için de diyet filtresi sayesinde diyet yemekleri sunuyor. Ayrıca mutfak için işinize yarayacak ipuçlarını da bu uygulamada bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 8.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 74
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Yemek Tarifi Uygulaması

Appwox tarafından geliştirilen ve ilk olarak lezzetli yemek tarifi uygulaması olarak sunulan Yemek Tarifleri, aslında basit bir uygulamadan daha fazlasını kullanıcılara sunuyor. iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda kullanılabilen bu uygulama, yemek hazırlamayı çok daha lezzetli ve eğlenceli bir hale getirirken aynı zamanda diyet programını takip etmenizi sağlıyor.

Hem Yemek Hem Diyet Önerileri

Uygulama ile yemek tariflerini çok basit ve hızlı bir şekilde ulaşırken diyetinize uygun güzel yemekler hazırlayabilirsiniz. Yemek Tarifleri uygulamasında öğün tipine, yemek malzeme listesine, pişirme süresine ve diyetinize göre yemek tariflerini listeleyebilir, çok daha rahat bir seçi yapabilirsiniz.

Yine uygulamaya göz attığımızda sunulan tariflerin kalori değerlerini, protein miktarlarını, karbonhidrat miktarlarını, toplam yağ içeriklerini ve glisemik indeksini görebilirsiniz. Sık, sık güncelleme alan ve her güncelleme ile çok daha büyük bir arşiv haline gelen yemek tarifleri uygulaması sizlere farklı bir deneyim sunuyor. Sizde hem diyet hem de yemek tariflerini takip etmek istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yemek Tarifleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.