Yemeksepeti

Son Sürüm

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdan bulunduğunuz çevredeki restoranlara güvenli bir şekilde sipariş verebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Yemek Siparişi Verme Uygulaması

Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Yemeksepeti uygulaması adından da anlaşılacağı gibi yemek siparişi verebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Göze hoş bir tasarıma sahip Yemeksepeti uygulaması sayesinde kolay ve hızlı olarak yemek siparişleri verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler anında sipariş verdiğiniz restoranlara iletilmekte.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamayı kullanırken ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdan verdiğiniz siparişler 10 dakika ile 45 dakika arasında gelmektedir. Bulunduğunuz çevrede bulunan restoranları size liste halinde sunmakta. Uygulamadaki restoranlar sıralanırken filtreleme özelliği var. Kullanıcı puanı, minimum sipariş bedeli ve özel indirim kampanyası.

Sürekli olarak dışarında yemek sipariş verenlerin Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdan güvenle sipariş verebilecekleri bir uygulama. Zaman konusunda her hangi bir sıkıntı da yaşamıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yemeksepeti İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.