Yeni Casper Akıllı Telefon – Casper VIA V8 Özellikleri ve Fiyatı

8 megapiksellik ön kamerası ve 8 çekirdekli işlemcisi ile göz kamaştıran Casper VIA V8 akıllı telefon sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Casper Akıllı Telefonlarına Devam Ediyor

Daha önce Casper VIA ve Casper VIA V4 isimli akıllı telefonlarını çıkaran Casper, şimdi de bir diğer akıllı telefon olan Casper VIA V8 isimli bir model daha çıkardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Bakınız;

Casper VIA Akıllı Telefon Hakkında Herşey

Casper VIA Akıllı V4 Telefon Hakkında Herşey

Yine Android işletim sistemine sahip Casper VIA V8 akıllı telefonunun özellikleri bir önceki versiyona göre çok daha iyi durumda. Diğer iki modelindeki 4.7 inç ekran 5 inçe çıkmış. RAM, depolama alanı, işlemci gibi diğer özelliklerde artırılmış durumda. İşte Casper VIA V8 akıllı telefonun donanım özellikleri.

Casper VIA V4 Donanım Özellikleri ve Fiyatı

MTK MT6592T Gerçek 8 çekirdekli turbo işlemciye sahip Casper VIA V8, 1920×1080 çözünürlüklü 5 inç HD ekrana sahip. Ekran teknolojisi ise IPS ekran. Diğer lerinde olduğu gibi yine Android işletim sistemini seçen Casper bu kez Android 4.4 sürümünü kullanmış. Mikro USB, Bluetooth 4.0 ve WLAN 802.11b/g/n wifi gibi bağlantı türlerine sahip Casper VIA V8’de bulunan RAM ise tam 2 GB. Dahili depolama alanı ise 32 GB. Ama bu alanı yükseltme imkanınız yok.

8 MP Ön Kamera İle Selfie Çekimler

Casper kamera konusunda da bir önceki modeline kıyasla yükseltmeye gitmiş. Arka bölümde 16 megapiksellik bir kamera bulunmakta. Ama asıl gelişim ön kamerada olmuş. Zira ön bölümde tam 8 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Selfi veya Türkçe anlamıyla öz çekimler için mükemmel bir durum.

Casper VIA V8

Casper VIA V8

 

Casper VIA V8 kamerası ile çekeceğiniz videoların kalitesi ise 1080 piksel kalitesinde olacak. Bütün bunları kaldıracak batarya ise 2350 mAh. Bu batarya sizlere 11.5 saatlik 3G konuşma süresi, 16.6 saatlik 2G konuşma süresi, 253 saatlik bekleme süresi vaad ediyor. Casper VIA V8’in dış ebatları ise 144 x 70 x 7.3 mm, ağırlığı ise 151 gram. Bütün bu özelliklere sahip Casper VIA V8 akıllı telefonun fiyatı ise KDV dahil 1.199 TL.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Yeni Casper Akıllı Telefon – Casper VIA V8 Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.