Yenibiris.com Mobil – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin İş Arama Uygulaması

Yenibiris.com Mobil uygulaması, iş arama sitesi olan Yenibiris.com’un ios işletim sistemli cihazlar için geliştirdiği ücretsiz bir iş arama uygulamasıdır. Yenibiris.com Mobil uygulaması sayesinde her zaman her yerde iş arama imkanınız olacak veya iş başvurusu yaptığınız firmalardan gelen cevapları anında görebileceksiniz. Böylece iş başvuruları yaptığınız firmalardan gelen cevapları görmek için internet olan yerlere gidene kadar beklemenize gerek kalmayacak.

Diğer bir yandan bu uygulama, size uygun bir iş ilanı olduğunda sizi uyarıyor ve bununla beraber bütün ilanları en ufak detaya kadar inceleme imkanı sağlıyor. Uygulamayı açtığınızda herhangi bir kullanıcı adı ve şifre – parola girmeden direk olarak iş aramaya başlayabiliyorsunuz. Ama eğer profilinizi görmek istiyorsanız yani profiliniz üzerinde işlem yapacaksanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi – parolanızı girerek buradan Bana Uygun İlanlarım, Özgeçmişlerim, Başvurularım, Kayıtlı Aramalarım, Detaylı Ara ve Mesajlarım bölümlerinin hepsini detaylı olarak görebilirsiniz.

Bana Uygun İlanlarım; Bu bölümde size uygun ilanları görüntüleyebilir, listeleyebilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Özgeçmişlerim; Bu bölümde size en uygun özgeçmişinizi oluşturabilir ve oluşturmuş olduğunuz bu özgeçmişlerinizi ister aktif ister pasif yapabilirsiniz.

Detaylı Ara; Bu bölümde iş arama yaparken bütün detaylar düşünülmüş. İstediğiniz şekilde filtreleme yaparak size en uygun ilanı bulabilirsiniz. Filtreleme yapabileceğiniz kriterler kelime, pozisyon adı, sektör, şehir, iş ilanı ve iş ilanının güncelliği.

Mesajlarım; Bu bölümde iş başvurusu yaptığınız firmalardan gelen cevapları görebilirsiniz.

“Yenibiris.com Mobil” Ekran Görüntüleri

Yenibiris.com Mobil-i1 Yenibiris.com Mobil-i2 Yenibiris.com Mobil-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yenibiris.com Mobil – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.