Yoga.com Studio

Son Sürüm

İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman Android akıllı telefon ve tabletleriniz ile yoga yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 37 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 68
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yoga Öğrenme ve Yoga Yapma Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Yoga.com Studio uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir yoga yapma ve öğrenme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde yoganın inceliklerini öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Ayrıca vücudunuzun esnekliğini artırabilir, spor yaptığınız için daha sağlıklı olabilir, kondisyonunuzu artırabilir, stres atabilirsiniz.

Android cihazlar için ücretsiz olan bu uygulama yoga yapmayı sevenler ve yoga öğrenmek isteyenler için ideal bir uygulama. Çünkü bu uygulama sayesinde günümüzün belli bir saatini harcayarak yoga yapmaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. İstediğiniz saatte ve istediğiniz yerde yoga yapabiliyorsunuz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyeceğiniz bu uygulamada yüzlerce nefes egzersizleri ve yoga hareketleri bulunmaktadır. Ayrıca onlarca çalışma programını da yine uygulamada bulacaksınız. Bütün yoga hareketleri detaylandırılarak açıklanmıştır. Bunlar için hem video hemde resimler bulacaksınız. Android cihazınızdan ister uygulamanın hazır çalışma programlarını uygulayın isterseniz kendi yapacağınız programı uygulayın.

Android cihazınızdan uygulamaya girdiğiniz zaman yoga hakkında hiçbir şey bilmeyenler için de ayrı bir bölüm bulacaksınız. Yani uygulama herkese hitap ediyor. Uygulamadaki başlangıç, normal, gelişmiş ve guru modları ile kendinize uygun seviyeyi seçin.

Yoga.com Studio Video

Sponsorlu Bağlantılar

Yoga.com Studio Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yoga.com Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.