Yoga.com Studio

Son Sürüm

İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman Windows Phone cihazınız ile yoga yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 98 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 24
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Yoga Eğitim Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Yoga.com Studio uygulaması bir yoga yapma ve öğrenme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde yoganın inceliklerini öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Ayrıca vücudunuzun esnekliğini artırabilir, spor yaptığınız için daha sağlıklı olabilir, kondisyonunuzu artırabilir, stres atabilirsiniz.

Windows Phone cihazlar için ücretsiz olan bu uygulama yoga yapmayı sevenler ve yoga öğrenmek isteyenler için ideal bir uygulama. Çünkü bu uygulama sayesinde günümüzün belli bir saatini harcayarak yoga yapmaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. İstediğiniz saatte ve istediğiniz yerde yoga yapabiliyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamada yüzlerce nefes egzersizleri ve yoga hareketleri bulunmaktadır. Ayrıca onlarca çalışma programını da yine uygulamada bulacaksınız. Bütün yoga hareketleri detaylandırılarak açıklanmıştır. Bunlar için hem video hemde resimler bulacaksınız. Windows Phone cihazınızdan ister uygulamanın hazır çalışma programlarını uygulayın isterseniz kendi yapacağınız programı uygulayın.

Windows Phone cihazınızdan uygulamaya girdiğiniz zaman yoga hakkında hiçbir şey bilmeyenler için de ayrı bir bölüm bulacaksınız. Yani uygulama herkese hitap ediyor. Uygulamadaki başlangıç, normal, gelişmiş ve guru modları ile kendinize uygun seviyeyi seçin.

Yoga.com Studio Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yoga.com Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.