Your PC ran into a problem and needs to restart. we’ll restart for you Hatası ve Çözümü

Bilgisayarınız eğer “Your PC ran into a problem and needs to restart. we’ll restart for you” hatası veriyorsa çözümü için yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım Açılmıyor

Gerek Windows 10 gerekse daha önceki Windows sürümlerinde “Your PC ran into a problem and needs to restart. …. we’ll restart for you” hatası görebilirsiniz. Böyle olunca bilgisayar sürekli olarak yeniden başlatılıyor. Bu hata anladığım kadarıyla laptoplarda yani dizüstü bilgisayarlarda yaşanmakta. Bu hatanın çözümü güç seçeneklerinden olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Your PC ran into a problem and needs to restart Hatası

Bu hatayı gidermek için denemeniz gereken ilk seçenek laptopunuzun güç seçenekleri. Tabi bunun için bilgisayarınızın açılması gerekiyor. Bunun için ise bilgisayarınızı sistem geri yükleme ile eski bir tarihe almak. Bunun için “Windows 10 Güvenli Modda Nasıl Açılır?” başlıklı yazımızdaki adımları yapmanız gerekiyor.

your pc run into a problem and needs restart hatası çözümü

Bilgisayarınızı açtıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyin ve aynı adımları sizde yapın. Ayrıca yine Youtube’da “Your PC ran into a problem and needs to restart” yazıp aratın ve başka seçenekleri de gözden geçirin. Eğer çözüm bulamazsanız yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

Your PC ran into a problem and needs to restart Hatası Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Your PC ran into a problem and needs to restart. we’ll restart for you Hatası ve Çözümü” İçin 6 Cevap

  1. yeni bilgisayar topladım içine win 7 kurmuşlar bende win 10 kurayım dedim üzerine, lisans koşullarını kabul etim bilgisayarınız kapanıyor dedi kapanış o kapanış bir daha açılmadı del yada f2 ye basıyorum onuda gostermiyo bilgisayar çalışıyor fakat ekran açılmıyor klavye çalışıyor del e basınca mod açılıyor ama ekran yok açılsa ayarları değiştiricem göremiyorum bişey ne yapabilirim?

  2. Windows 10 yukledikten sonra hiç Açamadim bios ayarlarınada giremiyorum lutfen yardim bios cipi yanlis olabilirmivtamire verdim yapamadilar acaba sorun buyuk mü

  3. Merhaba asus marka yeni bir laptop aldım bu hata ile karşılaştım freedos yüklü olduğu için güvenli modada giremiyorum UEFI kurulum yapıcaktım fakat flash aygıtının yanında UEFI yazmamasına rağmen bi şansımı deneyeyim dedimde olmuyor freedos ekranı açılıyor yine sorun nedir yardımcı olabilir misiniz

    ACİLEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM 🙂

Your PC ran into a problem and needs to restart. we’ll restart for you Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.