YouTube Gaming

Son Sürüm

Yeni oyun merkezi Youtube Gaming uygulaması ile iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet sahibi oyunseverler bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 38.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 305
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Oyun Merkezi Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş YouTube Gaming uygulaması ücretsiz bir oyun izleme ve takip uygulamasıdır. Google tarafından geliştirilen bu uygulama ile bütün oyunseverler bir araya gelecek gibi görünüyor. Bu alanda ünlü Twitch sitesine rakip olmaya aday bu uygulamada başta Minecraft, Grand Theft Auto, League of Legends, Call of Duty, Garry’s Mod, Metal Gear Solid 5 gibi binlerce var ve bu oyunlar ile oyunseverler bir araya gelecekler.

iOS cihazlarınızdan uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamadaki oyunlara yorum yapabilirsiniz, uygulama içinde arama yapabilirsiniz ve oyunlar hakkında diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Zaten şu anda birçok oyunsever YouTube’a yüklenen oyun videolarını izlemekte. Artık iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden bu videoları buradan takip edebilecekler.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizin yanı sıra bilgisayarlarınızdan https://gaming.youtube.com adresine girerek web tarayıcıdan da takip edebilirsiniz. İlk olarak sadece Google Play Store’da ve sonrasında App Store’da yayınlanan bu uygulamanın ilerleyen günlerde Windows Phone Store’da da yayınlanması bekleniyor.

YouTube Gaming Video

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Gaming Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

YouTube Gaming İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.