YouTube Music Key Nedir? Ne İşe Yarar?

YouTube’un ücretsiz müzik dinleme servisi olan YouTube Music Key servisinin ne olduğunu, ne işe yaradığını ve ücretlerinin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Music Key

YouTube tarafından ortaya çıkarılan son servis ise Music Key servisi oldu. YouTube’un müzik servisi olacak olan Music Key, kullanıcılara ayrıcalıklı müzik dinleme fırsatı sunacak.  Ücretli olarak sunulacak olan Music Key servisini üç anahtar kelime ile özetlemek mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Music Key’in özelliklerini üç maddede sıralayabiliriz;

  • Reklamsız müzik dinleme
  • Arka planda müzik dinleme
  • Çevrimdışı oynatma

youtube music key

Music Key Ne İşe Yarıyor?

YouTube Music Key servisi ücretli olarak dünyanın dört bir yanından ayrıcalıklı müzik dinlemeye yarıyor. Ücretli olarak üye olup müziklere ulaşabiliyorsunuz.

Şuan için sadece Amera ve 6 Avrupa ülkesinde Beta olarak kullanıma sunulan YouTube Music Key servisi 6 ay boyunca beta olarak kullanımda kalacak. Bu müzik servisinin aylık ücreti ise 7,99 dolar.

Müzikleri ve video klipleri yasal bir şekilde izlemenize imkan tanıyan bu servisin ülkemizde ne zaman kullanıma sunulacağı ve fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

Eğer bu müzik servisi ülkemizde hayata geçtiğinde haberdar olmak istiyorsanız YouTube Music Key sitesine gidin ve e-posta adresinizi kaydettirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

YouTube Music Key Nedir? Ne İşe Yarar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.