Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Efsaneleri

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Yüzüklerin Efendisi heyecanını tekrar yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 98.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 287
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yüzüklerin Efendisi Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Efsaneleri oyunu ücretsiz bir rol yapma oyunudur. Orjinal adıyla The Lord of the Rings: Legends of Middle-Earth isimli bu oyunda savaşacağınız düşmanlarınız hiç şüphesiz orklar, goblinler ve diğer yaratıkları. Tabi ki en büyük düşmanınız ise ateş göz olan Sauron.

Birçok rekor kıran ve gelmiş geçmiş en iyi filmlerden birisi olan Yüzüklerin Efendisi filminin resmi oyununda filmde gördüğünüz karakterlerin hepsini bulacaksınız. Öncelikle iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kendinize bir karakter seçmeniz gerekir. Bunlarda tahmin edeceğiniz gibi İnsan, Cüce, Hobbit ve Elf. Her bir karakterin kendine özgü savunma ve saldırı yetenekleri var. Ayrıca kendi kardeşliğinizi kuruyorsunuz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız bu oyunda grup lideri gri büyücü Gandalf. Sizde seçtiğiniz karakterle birlikte bu grupta yer alıyorsunuz. Göreviniz ise tek yüzüğü yok etmek. Başta Aragorn ve Legolas olmak üzere diğer film kahramanlarını da grubunuza katabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kahramanlarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Efsaneleri Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Efsaneleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.