Yüzüklerin Efendisi ( Yüzük Kardeşliği ) – Android

Yüzüklerin Efendisi ( Yüzük Kardeşliği ) isimli bu kitap uygulaması ile güç sahibi yüzüğün hikayesini eksiksiz öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 903 Sayfa
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.091
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Android İçin Yüzüklerin Efendisi Kitabı E-Kitap/E-Book

Bilindiği gibi  Yüzüklerin Efendisi (The Lord Of The Rings) vizyona girmiş ve birçok ödül almış bir film. Ama aslında bu film Yüzüklerin Efendisi kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Bunu bilmeyen insanlar mutlaka vardır. Eğer Yüzüklerin Efendisi filmini sevdiyseniz ve okumayı da çok seviyorsanız bu kitabı okumanızı da öneririz.

Zira birçok film kitaptan sinemaya uyarlanır ama sinemaya uyarlanırken mutlaka değişiklikler yapılır. Eğer kitapla film arasında ne gibi farklar olduğunu merak ediyorsanız hemen okuyun. Yüzüklerin Efendisi kitabı 3 kitaptan oluşan bir seridir. Buradaki uygulama olan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği kitabı serinin ilk kitabıdır. Devam eden seriler ise sırasıyla Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve Yüzüklerin Efendisi: Kral’ın Dönüşü.

Kitabın konusu ise (bilmeyenler için) karanlıklar kralı Sauron, yüzyıllar önce savaşırken kaybettiği yüzüğü aramaktadır. Yüzüğü bulmak içinde bir takım yeni ırklar yaratmakta ve kendine hizmetkar toplamakta. Serinin bu ilk kitabında yüzüğü yok etmek için elf, cüce, insan ve hobbit ırkları gönüllü oldular. Tabi bir de Gandalf.

“ÖNEMLİ: GOOGLE PLAY’DEN İSTER ÜCRETLİ OLSUN İSTERSENİZ ÜCRETSİZ OLSUN KAYITLI BİR KREDİ KARTINIZ OLMASI GEREKMEKTEDİR. ÖZELLİKLE ÜCRETSİZ KİTAPLARDAN İNDİRME YAPACAĞINIZ ZAMAN KREDİ KARTI NUMARANIZI GİRMENİZ İSTENMEKTEDİR. bU İSTEK YAZAR YADA YAYINCI KURULUŞUN DEĞİL TAMAMEN GOOGLE’IN İSTEĞİDİR.”

[quote]Google Play’den indirdiğiniz e-kitapları okuyabilmek için Google Play Books uygulamasını indirin: TIKLAYIN.[/quote]

“Yüzüklerin Efendisi ( Yüzük Kardeşliği )” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Yüzüklerin Efendisi ( Yüzük Kardeşliği ) – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.