Zemana AntiLogger Free

Zemana AntiLogger Free programı sayesinde zararlı ve casus yazılım saldırılarına karşı bilgisayarınızı ve dolayısıyla kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.9 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Zararlı ve Casus Yazılımlardan Koruma Programı

Zemana AntiLogger Free programı bilgisayarınıza sızmaya çalışan casus yazılımlardan sizi korur. Yani bir casus yazılım koruma programı olan bu program tamamen ücretsiz bir programdır. Zaman zaman bizler farkında olmasak da bilgisayarlarımıza zararlı ve casus yazılım saldırıları olmakta. Eğer önlem almazsak birçok güvenlik bilgilerimiz kötü niyetli insanların eline geçebilir.

Dolayısıyla bilgisayarımızda bulunan kişisel bilgilerimizin ve kişisel dosyalarımızın güvenliğini korumak için ekstra programlara ihtiyaç vardır. Bunlardan birisi de Zemana AntiLogger Free programıdır. Bilindiği gibi bilgisayarlarımızdan özellikle banka işlemlerini yaparken güvenlik sorularını giriyoruz veya e-maillerimize, Facebook hesabımıza, Twitter hesabımıza bilgisayarlarımızdan giriş yapmaktayız. Bütün bu bilgilerinizin kötü amaçlı insanların eline geçmesini istemiyorsanız zararlı ve casus yazılım saldırılarına karşı tedbir alabileceğiniz program kullanmalısınız. Zemana AntiLogger Free programı da bunun için yeterli bir programdır.

“Zemana AntiLogger Free” Ekran Görüntüleri

Zemana AntiLogger Free-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zemana AntiLogger Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.