ZenMate

Son Sürüm

ZenMate eklentisi ile Google Chrome web tarayıcınızda güvenli ve gizli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 960 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 10.412
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

4.52/5, Toplam: 21 kişi

ZenMate programı, bir proxy eklentisi olup Chrome tarayıcısında ve Cohrome bazlı tarayıcılarda kullanabilirsiniz. Diğer proxy eklentilerinden daha hızlı ve daha çabuk ayarlanabiliyor. Erişime engellenmiş bir çok siteye girebilirsiniz. Bunu yaparkende gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Eğer isterseniz girmiş olduğunuz ülkeyi değiştirebilirsiniz.

Yalnız şunu belirtmekte fayda var. Diğer ülkelerin proxy’lerinden girildiği için internet hızında düşüler var. Şuan için en iyi alternatif proxy uygulaması olan ZenMate eklentisi hehangi bir kurulum gerektirmez ve Google Chrome internet tarayıcınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ZenMate - Android
Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş (VPN) Uygulaması
ZenMate - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yasaklı Sitelere GirişUygulaması
ZenMate - Mozilla Firefox
Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

ZenMate programı uzun süre bilgisayarlarda bir program olarak kullanılmasından sonra mobil cihazlar için geliştirildi. Sonrasında Google Chrome sürümünde de son derece kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Türkçe dil desteğine de sahip ZenMate eklentisi de VPN ile sizde Chrome web tarayıcınızda güvenli bir internet gezintisi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ZenMate İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.