ZenMate

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarla ve tabletlerde yasaklı internet sitelerine sorun yaşamadan girmek istiyorsanız bu konuda ödül almış ZenMate uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 559
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş (VPN) Uygulaması

4.33/5, Toplam: 3 kişi

ZenMate uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Yani bir VPN uygulamasıdır. ZenMate hizmet verdiği bu alanda The Europas tarafından 2014 yılında ödül verdi. Kullananlar belki bilirler. ZenMate uygulaması ilk olarak Google Chrome internet tarayıcı da bir eklenti olarak karşımıza çıkmıştı.

ZenMate uygulaması Chrome eklentisinde kullanması kolay, güvenilir ve ücretsiz. Kısa sürede 4 milyondan fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Bu derecede başarılı bir uygulama artık Android cihazlarda. Kısa bir süreliğine Android cihazlarda ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulama bu süre sonunda aylık 2.99 Dolar ve yıllık 29.99 Dolar ücretle hizmet vermeye başlayacak.

ZenMate - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yasaklı Sitelere GirişUygulaması
ZenMate - Chrome
Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi
ZenMate - Mozilla Firefox
Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

ZenMate uygulaması ile eğer isterseniz IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Böylece engellenmiş internet sitelerine sorunsuzca erişebilirsiniz. Uygulamanın dahili hızlandırıcı özelliği ile internette hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Eğer girmiş olduğunuz web sitesi tehdit içeriyorsa sizi engeller. Ayrıca ortak Wi-Fi noktalarında sizin bağlantınıza şifre koyar. Eğer sizde Android cihazlarınızda yasaklara takılmadan güvenli bir şekilde internette gezinmek istiyorsanız ZenMate uygulamasını mutlaka deneyin.

ZenMate Video

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ZenMate İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.