ZenMate

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarla ve tabletlerde yasaklı internet sitelerine sorun yaşamadan girmek istiyorsanız bu konuda ödül almış ZenMate uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 32 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 578
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yasaklı Sitelere GirişUygulaması

ZenMate uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Yani bir VPN uygulamasıdır. ZenMate hizmet verdiği bu alanda The Europas tarafından 2014 yılında ödül verdi. Kullananlar belki bilirler. ZenMate uygulaması ilk olarak Google Chrome internet tarayıcı da bir eklenti olarak karşımıza çıkmıştı.

iOs cihazlarda kullanacağınız ZenMate uygulaması Chrome eklentisinde kullanması kolay, güvenilir ve ücretsiz. Kısa sürede 4 milyondan fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Bu derecede başarılı bir uygulama artık iOS cihazlarda. Kısa bir süreliğine iOS cihazlarda ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulama bu süre sonunda aylık 2.99 Dolar ve yıllık 29.99 Dolar ücretle hizmet vermeye başlayacak.

ZenMate - Android
Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş (VPN) Uygulaması
ZenMate - Chrome
Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi
ZenMate - Mozilla Firefox
Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

ZenMate uygulaması ile eğer isterseniz iOs cihazlarınızın IP adresini değiştirebilirsiniz. Böylece engellenmiş internet sitelerine sorunsuzca erişebilirsiniz. Uygulamanın dahili hızlandırıcı özelliği ile iOs cihazlarınızda internette hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Eğer girmiş olduğunuz web sitesi tehdit içeriyorsa sizi engeller. Ayrıca ortak Wi-Fi noktalarında sizin bağlantınıza şifre koyar. Eğer sizde iOS cihazlarınızda yasaklara takılmadan güvenli bir şekilde internette gezinmek istiyorsanız ZenMate uygulamasını mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ZenMate İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.