Ziraat Mobil

Son Sürüm

Ziraat Mobil uygulaması ile Ziraat Bankası bankacılık işlemlerinizi iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Hem güvenli hemde basit ve hızlı işlem menüleri ile banka ve bankamatiklerden yaptığınız bir çok işlemi mobil cihazlarınızdan yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 22.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 844
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Ziraat Bankası Uygulaması

3/5, Toplam: 2 kişi

Akıllı telefon ve diğer mobil cihazların, günümüzde sağladığı en önemli faydalar arasında hiç kuşkusuz bankacılık hizmetlerini online ortama taşıması ilk sıralarda yer alıyor. Bankalarda saatler süren kuyruklar, işlem ücretleri vb pek çok sorunun ortadan kaldırıldığı mobil uygulamalar ile internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerde kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından İOS kullanıcıları için geliştirilen Ziraat Mobil, benzerlerine oranla çok daha sade menülere sahiptir.

Bankacılık Hizmetlerine Hızlı Erişim

Ziraat Bankası tarafından bireysel müşterilere yönelik hazırlanan Ziraat Mobil uygulaması yüksek güvenliğe sahip mobil uygulamalardan birisidir. Tarayıcı tabanlı bir yapıya sahip olmasına karşın son derece stabil çalışan uygulama üzerinde para transferlerinden fatura ödemelerine kadar pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankasının mobil uygulamasını kullanmaya başladığınızda yine yalnızca Ziraat Mobil uygulamasına özel olan Ziraat Onay sistemi ile güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Üstelik diğer mobil bankacılık uygulamalarının aksine Ziraat Mobil’de sayfanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir menülere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ziraat Mobil İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.