Zombie Effects – Symbian

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 0,57 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 166
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Resimleri Zombi Yapma Uygulaması

Zombie Effects uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi zombi efektleri içeren ücretsiz bir uygulamadır. Ama bu efektleri resimler üzerinde yapmak biraz eğlenceli. Hatta böyle korkunç şakaları sevenler için oldukça zevkli olacak.

Bir zombi olarak nasıl gözüküyorsun? Peki arkadaşların birer zombi olarak nasıl görünürler? Zombie Effects, yüzlerinizi anında animasyonlu zombi haline dönüştürebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Arakadaşlarınızın fotoğraflarından ve kendi fotoğraflarınızdan animasyonlu zombilerden oluşan bir koleksiyon yapabilirsiniz. Mükemmel zombi yapmak yüz, göz ve ağızdan oluşan birkaç tane zombi seçeneklerinden seçin. Zombiler göz kırpacak, sert sert bakacak ve nefes alacaklar. Onların homurtularını ve çılgınlıklarını duyun. Eğer çok yaklaşırsanız parmağınıza zarar bile vereceğim.

Bu uygulama ile hem kendi yüzünüzü hemde arkadaşlarınızın yüzünü korkunç bir zombiye dönüştürebilirsiniz. İnanılmaz korkunç şakalar ile bulunduğunuz ortamı bir anda eğlenceli bir ortama dönüştürebilirsiniz.

“Zombie Effects” Ekran Görüntüleri

Zombie Effects - symbian-2 Zombie Effects - symbian-3 Zombie Effects - symbian-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zombie Effects – Symbian İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.