Zortam Mp3 Cover Art Fetcher – Android

Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulaması ile Android cihazlarınızdaki bütün MP3 ve WAV formatındaki müziklerinizi detaylı bir şekilde arşivleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 967 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Müzik Arşivleme Uygulaması

Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik arşivleme uygulamasıdır. Arşivleme yaparken şarkıları hem albüm adına göre hemde şarkıcı adına göre gruplara ayırabiliyorsunuz. Ayrıca eğer isterseniz uygulama şarkıların bulunduğu albümlerin albüm kapaklarını internetten indirebiliyor. Önemli bir özelliği ise şarkıları orjinal isimlerini internetten indirebilmeniz.

Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulaması ile şarkılarınızdan çalma listesi (Playlist) yapabilirsiniz. Eğer isterseniz .mp3 formatındaki şarkıları .wav formatına da dönüştürme imkanınız var. Bütün bunların yanı sıra şarkılarınızı .mp3 ve .wav formatında sıkıştırabilir, şarkıları aratabilir, şarkılarınızın isimlerini değiştirebilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Müzik arşivleme konusunda güçlü bir uygulama olan Zortam Mp3 Cover Art Fetcher programını denemenizde fayda var.

“Zortam Mp3 Cover Art Fetcher” Ekran Görüntüleri

Zortam Mp3 Cover Art Fetcher-a1 Zortam Mp3 Cover Art Fetcher-a2 Zortam Mp3 Cover Art Fetcher-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zortam Mp3 Cover Art Fetcher – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.