Zulip

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde açık kaynak kodlu yani IRC tarzı bir sohbet ve anlık mesajlaşma uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 138
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Zulip uygulaması ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama bulut depolama hizmeti veren Dropbox tarafından geliştirilmiştir. Bu uygulama ile iOS cihazlarınızdan anlık olarak mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Bu uygulamanın en dikkat çeken özelliği açık kaynak kodlu olmasıdır. Eğer bir iş kullanıcısı iseniz iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden e-mail adresinizi girerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Açık kaynak kodlu sohbet programı denince ilk akla gelen hiç şüphesiz IRC’dir. Ayrıca XMPP’de yine açık kaynak kodlu bir sohbet programıdır. Zulip isimli bu uygulama ise iOS platformunun yanı sıra Android platformu içinde geliştirilmiştir. Ayrıca Windows ve Mac OS X bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden ister birebir isterseniz grup halinde sohbet edebileceğin bu uygulama oldukça basit ve hızlı çalışmakta.

Sohbet sırasında iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki dosyaları paylaşabilirsiniz. Ayrıca bağlantı paylaşma imkanınız da var. Tabi ki olmazsa olmaz özelliklerden emoji özelliği de mevcut. Daha birçok özelliğe sahip bu uygulama ile daha özgürce sohbet edebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zulip İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.