Zune Software

4.8

Zune Software ile müzik cihazlarınız için parça listeleri yapın, müzikler bulun ve müzik aygıtınız ile bilgisayarınız arasındaki senkronizasyonu sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 270 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Yönlü Müzik Kütüphanesi

Çok yönlü bir yazılım olan Zune Software, şarkılarınızı, videolarınızı ya da resimlerinizi görüntülemenizi sağlarken dilediğiniz an sıkıştırma ve yazdırma şansı sunuyor. İngilizce dil seçeneğine sahip olmasına rağmen basit menüleri ve kullanıcı dostu arabirimi ile amatör kullanıcılar dahi programı zorlanmadan kullanabilecek. Dünya genelinde oldukça yaygın olan program sahip olduğu kullanıcı kitlesine gelişmiş altyapı seçenekleri ile pek çok özelliği bir arada sunuyor.

Görüntüleyin – Sıkıştırın ve Yazdırın

Zune Software genellikle müzik yazılımı olarak görülse de çok amaçlı hizmet sunan bir programdır. Program üzerinde müziklerinizi yönetebilir, videoları görüntüleyebilir ya da resimleriniz üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Çalma listeleri oluşturabileceğiniz ve dilerseniz şarkılar üzerinde parça bilgilerini düzenleyebileceğiniz program iTunes ve Media Player’ı kullanarak otomatik dosya aktarım işlemi yapabiliyor.

Medya dosyalarını sıkıştırma özelliği de bulunan program, arşiv oluşturmak isterseniz hızlı ve basit bir şekilde verilerinizi yazdırma şansı sunuyor. Xbox ile uyumlu çalışan ve diğer konsollar üzerinde de yakın bir dönemde uyumlu hale gelmesi düşünülen yazılımı mutlaka bilgisayarınızda bulundurmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Zune Software Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Zune Software İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.